Дали по пиці куму Х**ла: Міністр Культури Ткаченко закупить книги "Справа Василя Стуса" для національних бібліотек

Міністр культури України Олександр Ткаченко порекомендував своїм підписникам книгу Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса" , поширення якої через суд має намір заборонити Віктор Медведчук, передають

Об этом сообщает DEDAL

На особистій сторінці у Facebook Ткаченко назвав політика "творцем темників" і заявив про намір придбати частину тиражу для національних бібліотек.


Творець "темників" вирішив знову виступити у звичній для себе ролі цензору та на допомогу йому прийшов український суд, — написав він. — Якими б емоційними не були вислови автора, але тепер про роль кума Путіна у справі засудження радянською системою українського письменника знатимуть в рази більше людей".

У своєму пості Ткаченко додав, що МКІП рекомендує книгу Вахтанга Кіпіані до прочитання, а поки журналіст подає апеляцію, він має намір особисто придбати частину накладу для національних бібліотек.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/daly-po-pytsi-kumu-khla-ministr-kultury-tkachenko-zakupyt-knyhy-sprava-vasylia-stusa-dlia-natsionalnykh-bibliotek-349181.html”